mediainfo - Médiások médiája
hírek | interjúk | jegyzet | tanulmányok | média iránytű | terminológia | karrier | képtár | videótár | blog
Televízió Sajtó Out-of-home Interaktív- és mobilmédia Mozi Rádió Média Hirdető Gazdaság Egyéb Ügynökség Integrált marketingkommunikáció Kutatás Médiastílus News in English
Soós Gergely
Soós Gergely
neo
alapító-ügyvezető



szakmai partnereink:





















kommunikációs partnereink:
newsAgent hírfigyelő rendszer
Reklamporta.hu
Observer.hu
SzP.hu
mti.hu
Médiafigyelő - IMEDIA médiafigyelés
Itthon is keresi az év nőjét a Glamour REG
2009-01-26 09:28 [Médiainfó - www.mediainfo.hu]

Magyarországon első alkalommal rendezi meg a Women of the year szavazást az Axel Springer magazinja.

New Yorkban és Nagy-Britanniában már évek óta megrendezik a Glamour Women of the Year díjátadót, nálunk viszont idén először kerül megrendezésre az esemény 2009. március 19-én. Összesen hat kategóriában hirdetnek győztest a versenyen, melynek nemzetközi díjazottai között szerepel már többek között Hillary Clinton, Nicole Kidman, Tyra Banks és Annie Lenox.

A jelöltlistát a magyar Glamour szerkesztősége állította össze, és az olvasók ez alapján a legjobb divattervezőre, a legjobb modellre, a legjobban öltözött nőre, a legjobb énekesnőre, és a legjobb sportolónőre szavazhatnak az újságban található kuponnal vagy a Glamouronline.hu-n. Az öt női kategória mellett a legsármosabb férfit is megválaszthatják a hölgyek ezen a módon.

A jelöltek:

A legjobb divattervező: Benes Anita, Vágó Réka, Kosánszky Dóra, Sándor Szandra (Nanushka), Léder Barbara, Vass Éva, Makány Márta és Szegedi Kata.

A legjobb modell: Fórizs Adina, Varga Ágota, Mihalik Enikő, Ebergényi Réka, Görög Zita, Rajzák Kinga, Cseh Annamária és Varga Noémi.

A legjobban öltözött nő: Lilu, Liptai Claudia, Bartók Eszter, Ördög Nóri, Erős Antónia, Kiss Ramóna, Debreczeni Zita és Demcsák Zsuzsa.

A legjobb sportolónő: Drávucz Rita, Janics Natasha, Pálinger Katalin, Szávay Ágnes, Görbicz Anita, Valkai Ágnes, Póth Diána és Mohamed Aida.

A legjobb énekesnő: Zsédenyi Adrienn, Rúzsa Magdi, Tóth Vera, Péter Szabó Szilvia, Gallusz Niki, Tóth Gabi, Bencsik Tamara és Dér Heni.

A legsármosabb férfi: Varga Dániel, Talmácsi Gábor, Csányi Sándor, Yonderboi, Kolovratnik Krisztián, Kucsera Gábor, Király Viktor és Sebestyén Balázs.


Kapcsolódó cikkek:

További hírek:


2013. 18. hét
(GRP %)

1. RAIFFEISEN BANK ONECARD BANKKARTYA
14.20%
RAIFFEISEN
[spot megtekintése]
2. L OREAL ELSEVE TOTAL REPAIR EXTREME
13.60%
L'OREAL
[spot megtekintése]
3. TELENOR
13.20%
TELENOR
[spot megtekintése]
Forrás: Nielsen Közönségmérés
Hogy látja, a sajtó hirdetésekre fordított költések hogy változnak 2013-ra 2012-höz képest?

5%-nál nagyobb növekedést várok

5%-nál kisebb növekedést várok

Stagnálást várok

5%-nál kisebb csökkenést várok

5%-nál nagyobb csökkenést várok

Hír küldése
Küldjön nekünk Ön is híreket! Kattintson a fenti linkre!