mediainfo - Médiások médiája
hírek | interjúk | jegyzet | tanulmányok | média iránytű | terminológia | karrier | képtár | videótár | blog
Televízió Sajtó Out-of-home Interaktív- és mobilmédia Mozi Rádió Média Hirdető Gazdaság Egyéb Ügynökség Integrált marketingkommunikáció Kutatás Médiastílus News in English
Kis Gergely
Kis Gergely
eNET/ Budapesti Corvinus Egyetem
ügyvezető igazgató / tanársegéd



szakmai partnereink:





















kommunikációs partnereink:
newsAgent hírfigyelő rendszer
Reklamporta.hu
Observer.hu
SzP.hu
mti.hu
Médiafigyelő - IMEDIA médiafigyelés
A klímát védi a Pannon Lapok Társasága
2012-06-20 10:10 [Médiainfó - www.mediainfo.hu]

"Üvegház" címmel, a klímavédelem témakörében indítottak környezetvédelmi felelősségvállalási programot a Pannon Lapok Társasága (PLT) lapjai.

A PLT lapjai - a veszprémi Napló, a Fejér Megyei Hírlap, a Vas Népe, a Zalai Hírlap és a Dunaújvárosi Hírlap - minden évben társadalmi felelősségvállalási programok indításával segítik a környezetvédelem, valamint a zöldipar eredményeinek köztudatba való beépülését. Környezettudatos cselekvésre buzdító programjaik olyan problémákra hívták fel eddig a figyelmet, mint például az illegális szemétlerakás, vagy a vízszennyezés - olvasható a szerkesztőségünkhöz eljuttatott sajtóközleményben.

A lapcsoport 2012-ben "Üvegház" címmel a környezetszennyezés okozta klímaváltozás hatásait bemutató közösségi programot szervezett, a témakörben országosan elismert Klíma Klub közreműködésével. Az együttműködés eredményeként jött létre a IV. Országos Klímacsúcson bemutatott "PLT a Földért" című kiállítás, amely a lapcsoport négy éve tartó erőfeszítésein keresztül mutatja be, hogyan foghatnak össze az emberek természeti környezetük megóvása érdekében.


Kapcsolódó cikkek:

További hírek:


2013. 19. hét
(GRP %)

1. CITROEN C4
15.20%
CITROEN HUNGARIA KFT
[spot megtekintése]
2. NALOC
14.60%
MEDA PHARMA HUNGARY
[spot megtekintése]
3. T-MOBILE
14.60%
T-MOBILE
[spot megtekintése]
Forrás: Nielsen Közönségmérés
Hogy látja, a sajtó hirdetésekre fordított költések hogy változnak 2013-ra 2012-höz képest?

5%-nál nagyobb növekedést várok

5%-nál kisebb növekedést várok

Stagnálást várok

5%-nál kisebb csökkenést várok

5%-nál nagyobb csökkenést várok

Hír küldése
Küldjön nekünk Ön is híreket! Kattintson a fenti linkre!