mediainfo - Médiások médiája
hírek | interjúk | jegyzet | tanulmányok | média iránytű | terminológia | karrier | képtár | videótár | blog
Televízió Sajtó Out-of-home Interaktív- és mobilmédia Mozi Rádió Média Hirdető Gazdaság Egyéb Ügynökség Integrált marketingkommunikáció Kutatás Médiastílus News in English
Kis Gergely
Kis Gergely
eNET/ Budapesti Corvinus Egyetem
ügyvezető igazgató / tanársegéd



szakmai partnereink:





















kommunikációs partnereink:
newsAgent hírfigyelő rendszer
Reklamporta.hu
Observer.hu
SzP.hu
mti.hu
Médiafigyelő - IMEDIA médiafigyelés
Ki lesz az év nemzetközi hirdetője?
2012-08-09 16:00 [Médiainfó - www.mediainfo.hu]

Megnyílt a közönségszavazás az M&M Global versenyében 2012 legjelentősebb nemzetközi hirdetési szakemberére vonatkozóan.

Az International Marketer of the Year díjat olyan szakember kaphatja, aki bizonyította, hogy saját szektorában megkérdőjelezte és átírta a megcsontosodott stratégiákat - olvasható a szerkesztőségünkhöz eljuttatott sajtóközleményben.

A shortlistre jutott nevezettek mindannyian teljes egészében kihasználták a rendelkezésükre álló médiafelületeket, növekedést és versenyelőnyt hoztak cégük, márkájuk számára, miközben átformálták piacukat.

A versenyzők: Ian Armstrong, a Jaguar globális kommunikációs igazgatója, Andy Fennell, a Diageo, Marc Pritchard, a Procter & Gamble valamint Keith Weed, a Unilever marketingigazgatója. A nevezőket itt lehet megtekinteni, a szavazatokat pedig itt lehet leadni.


Kapcsolódó cikkek:

További hírek:


2013. 18. hét
(GRP %)

1. RAIFFEISEN BANK ONECARD BANKKARTYA
14.20%
RAIFFEISEN
[spot megtekintése]
2. L OREAL ELSEVE TOTAL REPAIR EXTREME
13.60%
L'OREAL
[spot megtekintése]
3. TELENOR
13.20%
TELENOR
[spot megtekintése]
Forrás: Nielsen Közönségmérés
Hogy látja, a sajtó hirdetésekre fordított költések hogy változnak 2013-ra 2012-höz képest?

5%-nál nagyobb növekedést várok

5%-nál kisebb növekedést várok

Stagnálást várok

5%-nál kisebb csökkenést várok

5%-nál nagyobb csökkenést várok

Hír küldése
Küldjön nekünk Ön is híreket! Kattintson a fenti linkre!