Mandalina Rita
Madalina Rita
Flow PR
újmédia stratéga, vezető tanácsadó

Targoncavezető
2017-04-21 11:37

Név:

Profield Kft.

jelentkezes@profield.hu

Szeretne a világ egyik legnagyobb és leghíresebb üdítőital gyártó cégénél elhelyezkedni és egy összetartó csapat tagja lenni? Érdekli a logisztika és rendelkezik OKJ-s targoncavezető jogosítvánnyal?
Akkor ÖNT keressük az alábbi pozícióba:

TARGONCAVEZETŐ

Miért jó nálunk dolgozni:
- Bejelentett, alkalmazotti jogviszonyt biztosítunk az első naptól
- Hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállalatnál
- Kiemelkedő bérezés
- Cafeteria
- Öltözőszekrény
- Kiváló munkakörülmény csúcstechnológiás gépekkel
- Azonnali munkakezdés lehetősége
- Kizárólag hétköznapi munkavégzés
- Utazási támogatás (BKV, MÁV, Volán, autó)

Az Ön feladatai:
- Mindennapos targonca használat
- Áruk átvétele és kiadása
- Rendelések előkészítése kiszállításra
- Készlet nyomon követése
- Leltározásban való részvétel
- Adminisztrációs teendők ellátása

Amit Mi elvárunk Öntől:
- Legalább középfokú végzettség
- OKJ-s targoncavezetői jogosítvány
- Megbízhatóság
- 12 órás munkarend vállalása (heti 4 nap, csak hétköznapokon)

Előnyt jelent:
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Soroksár (Budapest, 23. kerület)

Nem probléma, ha nincs targoncás tapasztalata, pályakezdőknek is biztosítunk lehetőséget!

Amennyiben szeretne a csapat tagja lenni, küldje el önéletrajzát az alábbi címre: job4545@prohumanallas.hu
Vagy érdeklődjön a 70-443-2629-es telefonszámon

További hirdetések:

  Targoncavezető  [2017-08-15 14:27]
  Targoncavezető  [2017-08-01 16:35]
  GÉPKEZELŐ munkatársakat keresünk  [2017-07-31 15:21]
  Telefonos terméktanácsadó  [2017-07-31 09:53]
  Targoncavezető  [2017-07-24 17:05]
  Csomag feldolgozó munkalehetőség  [2017-07-21 11:55]
  Küldeménycsoportosító munka  [2017-07-18 17:43]
  Komissiózó  [2017-07-18 12:46]
  CSOMAGOLÓ  [2017-07-12 16:58]
  Áru összekészítő munkalehetőség  [2017-07-12 14:52]

[2017-08-15]
[2017-08-01]
tovább