Ihász Ingrid (Rabbit)
MEC
digitális vezető

Mosogató munkalehetőség
2017-10-11 11:32

job112@prohumallas.hu

A vendéglátásban dolgoznál, és jól megközelíthető munkahelyet keresel?

Jelentkezz partnerünkhöz MOSOGATÓ POZÍCIÓBA, a Westendbe!

Feladatok
- fehér és fekete mosogatás
- munkaterület tisztán tartása

Munkaidő:
- heti 40 óra
- esti és hétvégi munkavégzés is előfordulhat

Bérezés:
- nettó 145.000 Ft (havi kifizetés, átutalással)

Elvárások:
- precíz, megbízható munkavégzés
- igényesség a környezetre
- csapatszellem

Amit kínálunk:
- fiatalos és lelkes csapat
- pörgős munkavégzés
- hosszú távú munkalehetőség
- alkalmazotti jogviszony

Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével a következő e-mail címen lehet:
job112@prohumanallas.hu

További hirdetések:

  Takarító  [2017-12-13 10:52]
  Éttermi munkalehetőségek  [2017-12-12 17:08]
  Szlovák/ cseh nyelvű telefonos ügyfélszolgálatos  [2017-12-06 12:12]
  Telefonos ügyintéző  [2017-12-05 10:02]
  Telefonos ügyintéző  [2017-11-22 10:38]
  Újságcsomagolás  [2017-11-22 10:06]
  Raktáros munkalehetőség  [2017-11-14 13:37]
  Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs  [2017-11-07 17:40]
  Reklámújság-csomagoló  [2017-10-30 16:37]
  Telefonos munkatárs  [2017-10-27 17:27]