Dr. Erdei Tamás
Metropol
főszerkesztő

Szlovák/ cseh nyelvű telefonos ügyfélszolgálatos
2017-12-06 12:12

job5910@prohumanallas.hu

Partnerünk hosszú távra munkatársat keres 4 órás részmunkaidőben az alábbi munkakörbe:
Szlovák vagy cseh nyelvű telefonos ügyfélszolgálati munkatárs
Feladatok:
• Telefonos ügyfélszolgálati tevékenység ellátása szlovák vagy cseh nyelven
• Ügyfelek pontos, szakszerű tájékoztatása
• Ügyfelektől és belső társosztályoktól érkező e-mailek megválaszolása: információnyújtás, problémafeltárás, panaszkezelés, teljes körű ügyintézés
• A tevékenységhez köthető adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárások:
• Aktív középfokú szlovák vagy cseh nyelvtudás
• Minimum középfokú végzettség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret
• Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
• Kiváló problémamegoldó képesség
Előnyök:
• Telefonos ügyfélszolgálati területen szerezett releváns tapasztalat
Juttatások:
• Fix alapbér nettó 100 000 Ft
• Alkalmazotti státusz
• Határozatlan idejű jogviszony
• Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Munkavégzés helye: Budapest
Kapcsolat:
• E-mail:job5910@prohumanallas.hu
Önéletrajzát a megadott e-mail címre várjuk.

További hirdetések:

  Takarító  [2017-12-13 10:52]
  Éttermi munkalehetőségek  [2017-12-12 17:08]
  Telefonos ügyintéző  [2017-12-05 10:02]
  Telefonos ügyintéző  [2017-11-22 10:38]
  Újságcsomagolás  [2017-11-22 10:06]
  Raktáros munkalehetőség  [2017-11-14 13:37]
  Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs  [2017-11-07 17:40]
  Reklámújság-csomagoló  [2017-10-30 16:37]
  Telefonos munkatárs  [2017-10-27 17:27]
  Operátor  [2017-10-25 13:31]