Kandikó József
Dr. Kandikó József
Edutus Főiskola
Főiskolai tanár

Telefonos munkatársat keresünk
2018-01-10 14:22

job6764@prohumanallas.hu

Telekommunikációs partnerünk bővülő csapatába kollégákat keresünk az alábbi pozíció betöltésére:
Telefonos munkatárs 4,6 vagy 8 órás munkavégzéssel
Betanulást követő nettó havi jövedelem 150000-250000 Ft.
Feladatok:
• Telefonos igényfelmérés elismert telekommunikációs szolgáltató partnerük meglévő ügyfélkörében
• Érdeklődés felkeltése változatos és rugalmas szolgáltatáscsokorral kapcsolatban
• Ügyfélinformációk elemzése, közreműködés az üzleti lehetőségek feltárásban
• Ügyféligények felkutatása, feltárása
• Telefonos értékesítés
Elvárások:
• Befejezett középiskolai végzettség
• Kommunikatív személyiség
• Gyakorlati számítógépes ismeretek
Előnyök:
• Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel!
Juttatások:
• Alkalmazotti jogviszony
• Bejelentett fix alapbér + teljesítményarányos, motiváló jutalékrendszer
• Teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás (másodálláshoz, iskolai tanulmányokhoz, kisgyermekhez igazodva)
• Támogató vezetői és munkatársi szemlélet
• Nyílt és őszinte kommunikáció, megbecsülés
• Munkavégzés helye: Budapest
Kapcsolat:
• E-mail:job6764@prohumanallas.hu
Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre. Pályakezdők, kisgyermekes anyukák és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

További hirdetések:

  Pizza/Pasta szakács  [2018-01-11 12:11]
  Angol vagy román nyelvű kárügyintéző  [2018-01-09 15:10]
  Angol nyelvű adminisztrátor  [2018-01-09 12:17]
  Operátor  [2017-12-29 13:23]
  Szlovák/ cseh nyelvű telefonos ügyfélszolgálatos  [2017-12-06 12:12]
  Telefonos ügyintéző  [2017-12-05 10:02]
  Telefonos ügyintéző  [2017-11-22 10:38]
  Újságcsomagolás  [2017-11-22 10:06]
  komissiózó és targoncavezető pozició  [2017-10-18 14:46]
  Host/ Hostess  [2017-10-18 13:54]