mediainfo - Médiások médiája
hírek | interjúk | jegyzet | tanulmányok | terminológia | karrier | képtár | videótár
Televízió Sajtó Outdoor/indoor Interaktív- és mobilmédia Mozi Rádió Média Hirdető Gazdaság Egyéb Ügynökség Integrált marketingkommunikáció Kutatás Médiastílus News in English
Kerti Attila
Kerti Attila
Maximize
ügyvezető igazgató


szakmai partnereink:























kommunikációs partnereink:
newsAgent hírfigyelő rendszer
Reklamporta.hu
Observer.hu
SzP.hu
mti.hu
Médiafigyelő - IMEDIA médiafigyelés
Cooky visszatér a Rádió 1-re
2016-09-23 12:09 [Médiainfó - www.mediainfo.hu]

A tévés és rádiós műsorvezető 2016. október 3-tól minden nap újra hallható a 96,4 Rádió 1-en.


A Cooky Show hétfőtől szombatig, 17 órától egy órás zenei mix-szel indul, majd kívánságműsorral folytatódik, amelyben igazi interaktív show részesei lehetnek a hallgatók.

"Cooky-t egyénisége a rádiózás egyik ikonikus alakjává tette, Magyarországon a legnépszerűbb délutáni műsorvezető, közvetlensége, egyedi stílusa és a Rádió 1 zenei arculata a garancia arra, hogy a délutáni "drive time"-ban a hallgatók a lehető legjobban szórakozzanak" - mondta Cooky visszatéréséről Bakai Mátyás, a rádió ügyvezetője.

Cooky az elmúlt években, számos televíziós produkcióban vett részt, eleinte szereplőként, majd később műsorvezetőként. Az idei nyarat is forgatással töltötte, melyek során még több rajongót és persze tapasztalatot szerzett a média világában. A Rádió 1 kutatása szerint Cooky közkedvelt, népszerű műsorvezető, akit a hallgatók visszavárnak a Rádió 1-re.

"A rádiózás, műsorvezetés nem csupán egy munka, hanem életérzés. Boldog vagyok, hogy október 3-ától, hétfőtől szombatig, délután 5 órától este 8-ig a jó hangulatról a Rádió 1-en, végre újra én gondoskodom."

A Rádió 1 zenei arculatával és műsoraival a 15-40 éves korosztályra fókuszál. A 2012-ben, megszűnésekor leghallgatottabb budapesti rádió az idén nyáron robbant be újra a köztudatba.



Kapcsolódó cikkek:

További hírek:


Mikor olvasott utoljára (papíralapú) könyvet?

Most is olvasok.

Egy hete.

Egy hónapja.

Néhány hónapja.

Egy éve, vagy régebben.

Hír küldése
Küldjön nekünk Ön is híreket! Kattintson a fenti linkre!