Brindza Gábor
Madhouse
Termékfejlesztési igazgató

IT Manager
2019-08-06 06:51

Név:

Ganz EEG Kft.

karrier@ganz-eem.com

Website:

www.ganz.info.hu/hu/main

Tel.:

Részletek:

Feladatok:

- Projekt menedzsment
- Jelentések és projekt dokumentáció készítésé
- Hibák-, kockázatok felderítése, megoldások kidolgozása
- Vezetői döntések támogatása, megoldása
- Szoftverek telepítésé, konfigurálása
- Hálózat kiépítés

Elvárások:

- 5+ év releváns tapasztalat
- Technikai tudás és tapasztalat Windows domain környezetben
- Tapasztalat windows server 2008R2, 2012, 2016 üzemeltetésben
- Exchange 2010 üzemeltetési tapasztalat
- Virtualizációban szerzett tapasztalat (Hyper-V)
- Projektek szervezési készség
- Microsoft irodai csomag magas fokú ismerete
- Tapasztalat SAP vállalatirányítási rendszer üzemeltetésében
- Acronis Backup és Dell szalagos mentőegység ismerete
- Solidworks 2012 és Autocad 2019 adminisztrátori ismeret, EPDM szerver üzemeltetési ismeret
- Társalgási szintű angol és orosz nyelvtudás
- Pontosság, precizitás, megbízhatóság, körültekintő munkavégzés
- Magas szintű rendszerezői képesség

Amit kínálunk:

- Kiváló munkakörülmények és munkahelyi légkör
- Hosszú távú, stabil munkahely

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

Ön melyik konferenciát várja a legjobban?

Marketing Summit (2019. szeptember 12-13.)

Internet Hungary (2019. október 1-2.)

Brand Festival (2019. november 20-21.)

Mindegyiket ugyanannyira várom

Egyiket sem várom