mediainfo - Médiások médiája
hírek | interjúk | jegyzet | tanulmányok | terminológia | karrier | képtár | videótár
Televízió Sajtó Outdoor/indoor Interaktív- és mobilmédia Mozi Rádió Média Hirdető Gazdaság Egyéb Ügynökség Integrált marketingkommunikáció Kutatás Médiastílus News in English
Pakots Zsolt
Pakots Zsolt
Advenio Zrt., HírTV Zrt., Lánchíd Rádió Kft.
vezérigazgató, gyártási igazgató


szakmai partnereink:























kommunikációs partnereink:
newsAgent hírfigyelő rendszer
Reklamporta.hu
Observer.hu
SzP.hu
mti.hu
Médiafigyelő - IMEDIA médiafigyelés
Koncertekre visz a Class FM
2015-05-18 18:06 [Médiainfó - www.mediainfo.hu]

A négy hónapon át tartó Class Nyár 2015 programsorozat ideje alatt a legjobban várt hazai bulikra juthatnak el a hallgatók.

A 4 hónapon át tartó programsorozat keretein belül a rádió olyan világsztárokhoz hozza közelebb a hallgatókat, mint Avicii, David Guetta vagy Robbie Williams. A legszerencsésebb hallgatóknak a belépőjegyen felül lehetősége nyílik a színfalak mögött, személyesen találkozni a legnépszerűbb előadókkal vagy sportolókkal. Ehhez nem kell mást tenni, mint hallgatni a rádiót és részt venni Vágó Pirosnál, Abaházi Csabánál, Garami Gábornál, Argyelán Krisztánál, vagy a Morning Show műsorvezetőinél a játékban.

"A szerencsések páros belépőket nyerhetnek a legnépszerűbb előadók várva várt nyári koncertjeire, sőt, néhányan akár a kulisszák mögött, személyesen is találkozhatnak a sztárokkal. Én személy szerint Robbie Williams koncertjét várom a legjobban, de a többi nemzetközi fellépőért is rajongok!" - mondta Abaházi Csaba, a Class Kívánságműsor népszerű házigazdája.



Kapcsolódó cikkek:

További hírek:


Mikor olvasott utoljára (papíralapú) könyvet?

Most is olvasok.

Egy hete.

Egy hónapja.

Néhány hónapja.

Egy éve, vagy régebben.

Hír küldése
Küldjön nekünk Ön is híreket! Kattintson a fenti linkre!